Angol B2 szintű, 2×2 K: 12:30 – 14:00, Cs: 12:30 – 14:00, általános vizsgára előkészítő nyelvtanfolyam Nyíregyháza, GOLD

48000 Ft

32 órás nyelvvizsga felkészítő nyelvtanfolyam

Elérhetőség:8 készleten

Angol nyelvvizsga felkészítő GOLD kiscsoportos nyelvtanfolyam

Tanfolyam összóraszáma: 32

Tanfolyam kezdete: 2022.07.19., tervezett vége: 2022.09.08.

Tanfolyam típus: általános vizsgára előkészítő nyelvtanfolyam

Csoport: 4-8 fő

Egy tanóra hossza 45 perc

Készülj fel velünk a nyelvvizsgára?

A nyelvvizsga előkészítő tanfolyamok az egyes nyelvvizsgák követelményrendszerét követő, a vizsgára felkészítő oktatást biztosítanak. A vizsgaelőkésztő tanfolyamokra való beiratkozáshoz megfelelő szintfelmérő eredmény szükséges. A tanfolyam próbanyelvvizsgával zárul. A felkészülést még inkább segíti, hogy trénereink az adott nyelvvizsga vizsgáztatói közül kerülnek ki.

A Katedrában felkészülő vizsgázók 90% feletti arányban sikeresek a nyelvvizsgán! Sikertelen nyelvvizsga esetén addig ismételheted a felkészítő tanfolyamot díjmentesen, amíg nem sikerül a nyelvvizsga!

Egy tanóra hossza 45 perc

Hogyan fogsz nálunk tanulni?

• Te fogsz beszélni legalább az óra időtartamának 50-60%-ában.
  • A tanóra a nyelviskola által biztosított, nyelvoktatásra optimalizált tanteremben zajlik.
  • Minden órának célja van, a tanár gondosan megtervezett, a résztvevők igényeire testre szabott fejlesztési tervvel érkezik az órára.
  • Az órákon a tanár szerepe az új ismeretek átadása mellett a lehető legtöbb egyéni gyakorlási lehetőség megteremtése.
  • A beszéd mellett az órákon fogod megtanulni és begyakorolni a nyelvtant, az új szavakat, kifejezéseket.
  • Minden órának része egy vagy több aktuális témájú videó, hanganyag feldolgozása tanári segítséggel.
  • Fogsz kapni olvasásértés és írás feladatokat, amelyek nem kötelezőek, de érdemes megcsinálni őket, mert így lesz komplex a nyelvtudásod

A sikeres nyelvtanulás kulcsa

A nyelvtanulásban a résztvevő, azaz Te vagy a legfontosabb. A Te akaratod, a Te motivációd, a Te szorgalmad. A nyelvtanulás hosszú folyamat (aki nem ezt mondja, az nem mond igazat). Ha beleteszed a munkát és elfogadod szakértő segítségünket, sikerülni fog Neked is. A tanárod szerepét elsősorban abban látjuk, hogy amellett, hogy kifogástalan nyelvi modellként szolgáljon Neked, képes legyen ezen a hosszú, néha megtorpanásokkal szegélyezett úton fenntartani a motivációdat, kedvedet a tanuláshoz!

Mitől jó a Katedra csoportos tanfolyam?

• Kis csoportban (4-8 fő) fogsz tanulni, ami biztosítja a hatékonyságot
  • Máshol 12-14 fős csoportok vannak, bábeli zűrzavar van az órákon, lehetetlen így hatékonyan tanulni
  • A kis csoportban folyó oktatás során biztosítható, hogy a tanulók beszélhessenek az óra nagyobb részében
  • A 30 éves Katedra Nyelviskola legjobb tanárai oktatnak a csoportos képzéseken
  • Veled hasonló szinten levő tanulókkal fejlődhetsz együtt, egymást tudjátok motiválni a haladásban.
  • A jó hangulat, a vicces szituációk kialakulása egy csoportban garantált!
  • Kedvezőbb áron tanulhatsz, mint ha az egyéni képzést választanád.
  • Ne feledd, az olcsóbb megoldások mögött nagyobb csoport és kisebb hatékonyság van!

A csoportos tanfolyamot azoknak a tanulóknak javasoljuk,

• akik általános nyelvi készségeiket szeretnék fejleszteni
  • akik később nyelvvizsgázni szeretnének
  • akik szinten akarják tudásukat tartani
  • akiknek a nyelvtan jelenti a nehézséget
  • akik elsősorban beszédkészségüket szeretnék fejleszteni

A képzés indítása

A meghirdetett tanfolyam akkor indul el a meghirdetett időpontban, óraszámban és ütemezéssel, amennyiben az arra jelentkezők száma eléri a képzés kezdete előtti munkanapon a meghirdetett minimum létszámot.
Ha a szükséges létszámot nem éri el a jelentkezők száma, a Képző alternatív képzési lehetőséget, vagy a képzés maximum 1 hónappal történő halasztását kínálja fel. Amennyiben sem az alternatív képzési lehetőség, sem a képzés halasztása nem felel meg a képzésre jelentkezőnek, visszakérheti a befizetett képzési díjat.

Ha olyan tanfolyamra jelentkezel, melynek óraszáma kevesebb, mint 32, az azt jelenti, hogy egy olyan képzéshez csatlakozol, amelyből már néhány óra meg volt tartva. Ez azonban nem jelent problémát (kivéve, ha teljesen kezdő vagy), a nyelvtanulás egy hosszú folyamat, ahol a kívánt eredményhez akár több száz óra is szükséges lehet, így nem maradtál le semmiről, a képzés szintje a tudásszintednek
megfelelő lesz és ott csatlakozol be, ahol tartasz.

Szint

Időpont