Ingyenes Corvinus próbanyelvvizsga

• Általános (egynyelvű) angol és német nyelvből középfokon (B2)
  • A próbavizsga tartalma: egynyelvű írásbeli vizsga feladatsor (íráskészség, olvasott szövegértés teszt, nyelvismereti teszt) + hallás utáni szövegértés teszt.

A próbavizsga időpontja: 2019. január 19. (szombat) 9 órától. A résztvevők számára kérésre igazolást adunk.

A próbavizsga helyszíne: Katedra Nyíregyháza, 4400 Nyíregyháza, Búza tér 3.

Jelentkezés módja: A próbanyelvvizsgára 2019. január 10-ig lehet jelentkezni, a nyiregyhaza@katedra.hu e-mail címen a kitöltött jelentkezési lappal

A fenti dokumentumok megküldése után válasz e-mailben a Katedra Nyelviskola  megküldi a szükséges információkat.

Egy vizsgázó csak egy nyelvből tehet próbavizsgát, mivel minden nyelvből, szintből azonos időben történik a vizsga. Tekintettel a vizsgára biztosított teremkapacitás korlátaira, elképzelhető, hogy a megadott határidő előtt le kell zárnunk a jelentkezést.

A vizsgáról: A vizsgáról és a vizsgafeladatokról honlapunkon lehet tájékozódni ide kattintva.

A vizsgára hozni kell:

• nyomtatott szótárt,
  • kék színű tollat,

Enni- és innivalót lehet hozni.

Eredmények: A próbavizsga eredményeiről minden vizsgázónak emailben küldünk tájékoztatót.

Sikeres vizsgázást kívánunk!

Katedra Nyelviskola