Corvinus próbanyelvvizsga március 22-én

A próbavizsga tartalma: egynyelvű írásbeli vizsga feladatsor (íráskészség, olvasott szövegértés teszt, nyelvismereti teszt) + hallás utáni szövegértés teszt.

A próbavizsga ára: írásbeli (B) 2000 Ft; hallás utáni szövegértés (A) 1000 Ft.

A próbavizsga időpontja:

2019. március 22. (péntek) 14 órától

A próbavizsga pontos beosztásáról a jelentkezőknek emailben értesítést küldünk.

A próbavizsga helyszíne: Katedra Nyelviskola, Nyíregyháza, Búza tér 3.

Jelentkezés módja:

A próbanyelvvizsgára 2019. március 1-jétől  március 18-ig lehet jelentkezni személyesen Nyíregyháza, Búza tér 3. szám alatt hétfőtől péntekig  8 és 16 óra között, és emailben (nyiregyhaza@katedra.hu):

• jelentkezési lap kitöltésével
  • díj megfizetésével ( online jelentkezés esetén utalással is teljesíthető a díjfizetés ( Lensit Oktató és Kereskedelmi Bt., számlaszám: 10300002-10559614-49020017, a megjegyzés rovatban kérjük feltüntetni: „Próbanyelvvizsga”  + a vizsgázó nevét)

Egy vizsgázó csak egy nyelvből, egy szintből tehet próbavizsgát, mivel minden nyelvből, szintből azonos időben történik a vizsga. Tekintettel a vizsgára biztosított teremkapacitás korlátaira, elképzelhető, hogy a megadott határidő előtt le kell zárnunk a jelentkezést.

A vizsgáról

A vizsgáról és a vizsgafeladatokról honlapunkon lehet tájékozódni a honlapon

A vizsgára hozni kell:

• egy- és kétnyelvű nyomtatott szótárt,
  • kék színű tollat,

Enni- és innivalót lehet hozni.

Eredmények :  A próbavizsga eredményeiről emailben értesítést küldünk.

Jelentkezz mielőbb, hogy biztosan legyen helyed!