Katedra Nyelviskola - sikeres nyelvtanulás, sikeres élet

Sikeresnek lenni a 21. században nyelvtudás nélkül nem lehetséges. Iskolánk 1990-ben azt a célt tűzte maga elé, hogy a lehető legtöbben lehessenek ebben az országban sikeres emberek. Azóta piacvezetővé vált iskolánk többszázezer embert segített hozzá a sikeres élet alapját képező valóban használható nyelvtudáshoz.

Iskolánk hitvallása szerint a sikeres nyelvtanuláshoz

• motivált, munkájukra büszke, kiválóan képzett nyelvtanárokra
  • sok százezer embernél sikeres oktatási módszerekre
  • színvonalas oktatótermekre
  • az oktatási célt szolgáló technikai eszközökre
  • modern tananyagokra
  • és Rád, tanulni akaró nyelvtanulóra van mindössze szükség

Nem hiszünk azokban a módszerekben, amelyek néhány hét alatt csodákat ígérnek, ahol alva / pihenve lehet tanulni, ahol gépek tanítanak.

A mi hitünk szerint a Te motivációd a mi diplomás és gyakorlott tanárunk tudásával kölcsönhatásba kerülve vezet el a sikerhez.

A cél eléréséhez szükséges órák száma adott, a cél eléréséhez szükséges idő Rajtad múlik: ha több időd van a tanulásra, gyorsabban érhetsz az utad végére, ha kevesebb, akkor lassabban.

Ha tényleg tudásra vágysz, akkor Te már készen állsz a sikerre és nem kell mást tenned, csak ránk bízni magad és engedni, hogy végigvezessünk azon a hosszú, buktatóktól sem mentes úton, amelynek a végén a kívánt nyelvtudás, és ezen keresztül a sikeres élet vár!

Iskolánk sikereit mások is elismerték

többször lett Superbrands díjas, illetve Magyar Brands díjas iskola.

Áraink

Árainkat úgy alakítottuk ki, hogy mindazok a feltételeket, amelyeket fontosnak tartunk (és reményeink szerint Te is fontosnak tartasz), folyamatosan és magas színvonalon biztosítani tudjuk számodra. Áraink kialakításakor a másik vezérelvünk, hogy azok az átlagos keresetűek számára is megfizethetőek maradjanak.

Olcsóbb nyelviskolát biztos találsz, de ne feledd, hogy a nem megfelelően megválasztott iskolába fektetett pénz és idő elvész, mert nem lesz belőle használható nyelvtudás, nem jön létre a sikeres élet alapja!

Magunkról

„KATEDRA® Nyelviskola – mindenki iskolája”

A nyíregyházi Katedra Nyelviskola 2012-ben nyitotta meg kapuit. Nyelviskolánk Nyíregyháza belvárosában, korszerű oktatási eszközökkel angol, német, francia, olasz és orosz nyelvi kurzusokkal várja hallgatóit.

A hatékony nyelvoktatás érdekében kis csoportos és egyéni kurzusokat indítunk, amely garantálja a gyorsabb és sikeresebb felkészülést. Vállalati nyelvoktatásunkkal kifejezetten az adott üzleti nyelvi környezethez alkalmazkodunk, ezáltal fókuszálni tudunk az ön számára legszükségesebb ismeretekre.

Amennyiben Ön külföldön szeretne munkát vállalni, abban az esetben is jó helyen jár. Intenzív specializált, az Ön igényeire szabott, egyéni felkészítő kurzusokkal állunk rendelkezésére.

A nyelvvizsgára, felvételire, érettségire készülő diákokat, hallgatókat intenzív, az órarendhez igazodó tanfolyamokkal, kedvezményes ajánlatokkal várjuk.

Célunk, hogy hallagtóink minél gyorsabban jussanak nyelvvizsgához és egy versenyképes tudáshoz.

Sietőné Tarr Katalin

Ügyvezető

Minőségi és mennyiségi mutatók

Tárgyévi minőségcélok

Ssz.

Képzés megnevezése

Minőségcél

2015. év

2016. év

Indoklás

angol nyelv
(E-000528/2014/C001)

81%

80%

A záróvizsga követelménynél (60%)magasabb eredményességi átlag elérése és fenntartása a cél. A csoportok zöme általános nyelvet tanul

0%

20%

a nyelvi képzéseket a munka mellett tanulók viszonylag nagy számban hagyják abba

95 %

90 %

Az átlag feletti elégedettség jellemzően az ügyfélszolgálat és az oktató munkájából adódik, de fontos szerepet játszik a kultúrált körülmény is

német nyelv
(E-000528/2014/C002)

66 %

70 %

10%

20%

90%

olasz nyelv
(E-000528/2014/C003)

75 %

20 %

Kövess minket

Vélemények

„A Katedra nyelviskolát egy szóval tudnám jellemezni: profizmus.

„Immáron a hetedik alkalommal veszek részt a képzésen. Nagyon jól érzem magam az órákon. A tanárnő oktatása számomra érthető, ezenkívül türelmes és segítőkész is.

"A Katedrában lehetőségem volt kis csoportban tanulni, ami számomra versenyhelyzetet teremtett és motivált. Tudtuk egymást biztatni és együtt tanulni ha szükséges volt.

"Azért választottam a Katedrát nyelvtanuláshoz, mert fejlődni szerettem volna, s a magántanárok nem feltétlen tudnak kifejezetten a TELC nyelvvizsgára felkészíteni.

"Nagyon korrekt, pontos tájékoztatásban volt részem, illetve az órák minősége is sok tanulási lehetőséget biztosított számomra. Nagyon bízom benne, hogy sikerült az LCCI nyelvvizsgát letennem.

"Azért a Katedrát választottam, mert a lakóhelyemhez közel, jól megközelithető helyen van és jó a hírneve. Valóban jók a tanárok, és az árak is.

„Minden ember számára fontos lehet az idegen nyelv tanulása. Úgy érzem a Katedra Nyelviskolában kitűnő munka folyik. A légkör barátságos, a tanárok jól képzettek.

"Nagyon jó tanárom van, az órák hangulatosak. Rengeteg új dolgot tanulunk, és látható a fejlődés kis időn belül is. Különböző típusú feladatokat már sokkal könnyebben tudok megoldani.

"A saját tempónkban haladhatunk a tanulmányainkban. 4 hónap alatt többet tanultam, mint a középiskolában. "

"Azért szeretek ide járni mert itt nagyon kedves, barátságos és segítőkész mindenki. Az órák nagyon jó hangulatban telnek és persze mindenki számíthat segítségre ha nem ért valamit.