Katedra Nyelviskola - sikeres nyelvtanulás, sikeres élet

Sikeresnek lenni a 21. században nyelvtudás nélkül nem lehetséges. Iskolánk 1990-ben azt a célt tűzte maga elé, hogy a lehető legtöbben lehessenek ebben az országban sikeres emberek. Azóta piacvezetővé vált iskolánk többszázezer embert segített hozzá a sikeres élet alapját képező valóban használható nyelvtudáshoz.

Iskolánk hitvallása szerint a sikeres nyelvtanuláshoz

• motivált, munkájukra büszke, kiválóan képzett nyelvtanárokra
  • sok százezer embernél sikeres oktatási módszerekre
  • színvonalas oktatótermekre
  • az oktatási célt szolgáló technikai eszközökre
  • modern tananyagokra
  • és Rád, tanulni akaró nyelvtanulóra van mindössze szükség

Nem hiszünk azokban a módszerekben, amelyek néhány hét alatt csodákat ígérnek, ahol alva / pihenve lehet tanulni, ahol gépek tanítanak.

A mi hitünk szerint a Te motivációd a mi diplomás és gyakorlott tanárunk tudásával kölcsönhatásba kerülve vezet el a sikerhez.

A cél eléréséhez szükséges órák száma adott, a cél eléréséhez szükséges idő Rajtad múlik: ha több időd van a tanulásra, gyorsabban érhetsz az utad végére, ha kevesebb, akkor lassabban.

Ha tényleg tudásra vágysz, akkor Te már készen állsz a sikerre és nem kell mást tenned, csak ránk bízni magad és engedni, hogy végigvezessünk azon a hosszú, buktatóktól sem mentes úton, amelynek a végén a kívánt nyelvtudás, és ezen keresztül a sikeres élet vár!

Iskolánk sikereit mások is elismerték

többször lett Superbrands díjas, illetve Magyar Brands díjas iskola.

Áraink

Árainkat úgy alakítottuk ki, hogy mindazok a feltételeket, amelyeket fontosnak tartunk (és reményeink szerint Te is fontosnak tartasz), folyamatosan és magas színvonalon biztosítani tudjuk számodra. Áraink kialakításakor a másik vezérelvünk, hogy azok az átlagos keresetűek számára is megfizethetőek maradjanak.

Olcsóbb nyelviskolát biztos találsz, de ne feledd, hogy a nem megfelelően megválasztott iskolába fektetett pénz és idő elvész, mert nem lesz belőle használható nyelvtudás, nem jön létre a sikeres élet alapja!

Magunkról

„KATEDRA® Nyelviskola – mindenki iskolája”

A nyíregyházi Katedra Nyelviskola 2012-ben nyitotta meg kapuit. Nyelviskolánk Nyíregyháza belvárosában, korszerű oktatási eszközökkel angol, német, francia, olasz és orosz nyelvi kurzusokkal várja hallgatóit.

A hatékony nyelvoktatás érdekében kis csoportos és egyéni kurzusokat indítunk, amely garantálja a gyorsabb és sikeresebb felkészülést. Vállalati nyelvoktatásunkkal kifejezetten az adott üzleti nyelvi környezethez alkalmazkodunk, ezáltal fókuszálni tudunk az ön számára legszükségesebb ismeretekre.

Amennyiben Ön külföldön szeretne munkát vállalni, abban az esetben is jó helyen jár. Intenzív specializált, az Ön igényeire szabott, egyéni felkészítő kurzusokkal állunk rendelkezésére.

A nyelvvizsgára, felvételire, érettségire készülő diákokat, hallgatókat intenzív, az órarendhez igazodó tanfolyamokkal, kedvezményes ajánlatokkal várjuk.

Célunk, hogy hallagtóink minél gyorsabban jussanak nyelvvizsgához és egy versenyképes tudáshoz.

Sietőné Tarr Katalin

Ügyvezető

Minőségi és mennyiségi mutatók

Tárgyévi minőségcélok

Ssz.

Képzés megnevezése

Minőségcél

2015. év

2016. év

Indoklás

angol nyelv
(E-000528/2014/C001)

81%

80%

A záróvizsga követelménynél (60%)magasabb eredményességi átlag elérése és fenntartása a cél. A csoportok zöme általános nyelvet tanul

0%

20%

a nyelvi képzéseket a munka mellett tanulók viszonylag nagy számban hagyják abba

95 %

90 %

Az átlag feletti elégedettség jellemzően az ügyfélszolgálat és az oktató munkájából adódik, de fontos szerepet játszik a kultúrált körülmény is

német nyelv
(E-000528/2014/C002)

66 %

70 %

10%

20%

90%

olasz nyelv
(E-000528/2014/C003)

75 %

20 %

Kövess minket

Vélemények

"A színvonal megfelelő, minden eszköz és tényező adott a sikeres tanulmányokhoz, a tanárok megfelelően felkészültek, és pontosan tudják, hogyan készíthetik fel legjobban diákjaikat a közelgő megmér

"Jó tanárom volt, a rendelkezésre álló tananyag megfelelő volt, minden kérdésemre választ kaptam, mindenki nagyon segítőkész volt és szerettem a kis csapat tagjait, akikkel együtt tanultam.

"Azért választottam a Katedrát, mert hallottam, hogy nagyon jók az eredmények és a felkészülést támogató tanárok. Nagyon jó volt a csapat, az oktató és a tanfolyamszervező.

"A saját tempónkban haladhatunk a tanulmányainkban. 4 hónap alatt többet tanultam, mint a középiskolában. "

"Teljesen kezdőként nagyon megnyugtató jó közösségben tanulni. A felkészült tanárnő jó előadó készsége sokat segít az idegen nyelv elsajátításában.

„Manapság elengedhetetlen, hogy beszéljünk legalább egy idegen nyelvet. Ha ilyen céljaid eléréséhez színvonalas oktatást, ugyanakkor kellemes légkört szeretnél, akkor a KATEDRA a neked való hely.

"Azért választottam a Katedrát nyelvtanuláshoz, mert fejlődni szerettem volna, s a magántanárok nem feltétlen tudnak kifejezetten a TELC nyelvvizsgára felkészíteni.

Nagyon meg voltam elégedve mindennel, az időbeosztással, a rugalmassággal és főként az oktatás színvonalával. Két tanárt ismertem meg, mindketten nagyon felkészültek és kiváló pedagógusok.

„A nyelviskolát barátnőm ajánlotta, mert tavaly ő is a Katedrába járt és neki bevált, sikeres nyelvvizsgát tett.

Orosz nyelvi képzésen vettem részt a Katedra Nyelviskolában. Minden szempontból tökéletesen meg voltam elégedve az Iskolával. Rugalmas időbeosztás, felkészült oktató, gyors ügyintézés.