Katedra Nyelviskola - sikeres nyelvtanulás, sikeres élet

Sikeresnek lenni a 21. században nyelvtudás nélkül nem lehetséges. Iskolánk 1990-ben azt a célt tűzte maga elé, hogy a lehető legtöbben lehessenek ebben az országban sikeres emberek. Azóta piacvezetővé vált iskolánk többszázezer embert segített hozzá a sikeres élet alapját képező valóban használható nyelvtudáshoz.

Iskolánk hitvallása szerint a sikeres nyelvtanuláshoz

• motivált, munkájukra büszke, kiválóan képzett nyelvtanárokra
  • sok százezer embernél sikeres oktatási módszerekre
  • színvonalas oktatótermekre
  • az oktatási célt szolgáló technikai eszközökre
  • modern tananyagokra
  • és Rád, tanulni akaró nyelvtanulóra van mindössze szükség

Nem hiszünk azokban a módszerekben, amelyek néhány hét alatt csodákat ígérnek, ahol alva / pihenve lehet tanulni, ahol gépek tanítanak.

A mi hitünk szerint a Te motivációd a mi diplomás és gyakorlott tanárunk tudásával kölcsönhatásba kerülve vezet el a sikerhez.

A cél eléréséhez szükséges órák száma adott, a cél eléréséhez szükséges idő Rajtad múlik: ha több időd van a tanulásra, gyorsabban érhetsz az utad végére, ha kevesebb, akkor lassabban.

Ha tényleg tudásra vágysz, akkor Te már készen állsz a sikerre és nem kell mást tenned, csak ránk bízni magad és engedni, hogy végigvezessünk azon a hosszú, buktatóktól sem mentes úton, amelynek a végén a kívánt nyelvtudás, és ezen keresztül a sikeres élet vár!

Iskolánk sikereit mások is elismerték

többször lett Superbrands díjas, illetve Magyar Brands díjas iskola.

Áraink

Árainkat úgy alakítottuk ki, hogy mindazok a feltételeket, amelyeket fontosnak tartunk (és reményeink szerint Te is fontosnak tartasz), folyamatosan és magas színvonalon biztosítani tudjuk számodra. Áraink kialakításakor a másik vezérelvünk, hogy azok az átlagos keresetűek számára is megfizethetőek maradjanak.

Olcsóbb nyelviskolát biztos találsz, de ne feledd, hogy a nem megfelelően megválasztott iskolába fektetett pénz és idő elvész, mert nem lesz belőle használható nyelvtudás, nem jön létre a sikeres élet alapja!

Magunkról

„KATEDRA® Nyelviskola – mindenki iskolája”

A nyíregyházi Katedra Nyelviskola 2012-ben nyitotta meg kapuit. Nyelviskolánk Nyíregyháza belvárosában, korszerű oktatási eszközökkel angol, német, francia, olasz és orosz nyelvi kurzusokkal várja hallgatóit.

A hatékony nyelvoktatás érdekében kis csoportos és egyéni kurzusokat indítunk, amely garantálja a gyorsabb és sikeresebb felkészülést. Vállalati nyelvoktatásunkkal kifejezetten az adott üzleti nyelvi környezethez alkalmazkodunk, ezáltal fókuszálni tudunk az ön számára legszükségesebb ismeretekre.

Amennyiben Ön külföldön szeretne munkát vállalni, abban az esetben is jó helyen jár. Intenzív specializált, az Ön igényeire szabott, egyéni felkészítő kurzusokkal állunk rendelkezésére.

A nyelvvizsgára, felvételire, érettségire készülő diákokat, hallgatókat intenzív, az órarendhez igazodó tanfolyamokkal, kedvezményes ajánlatokkal várjuk.

Célunk, hogy hallgatóink minél gyorsabban jussanak nyelvvizsgához és egy versenyképes tudáshoz.

Sietőné Tarr Katalin

Ügyvezető

Minőségi és mennyiségi mutatók

Tárgyévi minőségcélok

Ssz.

Képzés megnevezése

Minőségcél

2015. év

2016. év

Indoklás

angol nyelv
(E-000528/2014/C001)

81%

80%

A záróvizsga követelménynél (60%)magasabb eredményességi átlag elérése és fenntartása a cél. A csoportok zöme általános nyelvet tanul

0%

20%

a nyelvi képzéseket a munka mellett tanulók viszonylag nagy számban hagyják abba

95 %

90 %

Az átlag feletti elégedettség jellemzően az ügyfélszolgálat és az oktató munkájából adódik, de fontos szerepet játszik a kultúrált körülmény is

német nyelv
(E-000528/2014/C002)

66 %

70 %

10%

20%

90%

olasz nyelv
(E-000528/2014/C003)

75 %

20 %

Kövess minket

Vélemények

"Aranyosak és segítőkészek a tanárok, a diákokkal együtt. Amióta ide járok jobban tudok a külföldi ismerőseimmel beszélgetni."

"Az én véleményem a Katedra iskoláról abszolút pozitív. Nagyon szeretek ide járni tanulni, a csoport fantasztikus, nagyon jól érzem magam minden alkalommal.

"Teljesen kezdőként nagyon megnyugtató jó közösségben tanulni. A felkészült tanárnő jó előadó készsége sokat segít az idegen nyelv elsajátításában.

„Manapság elengedhetetlen, hogy beszéljünk legalább egy idegen nyelvet. Ha ilyen céljaid eléréséhez színvonalas oktatást, ugyanakkor kellemes légkört szeretnél, akkor a KATEDRA a neked való hely.

"Azért szeretek ide járni mert itt nagyon kedves, barátságos és segítőkész mindenki. Az órák nagyon jó hangulatban telnek és persze mindenki számíthat segítségre ha nem ért valamit.

"Jó tanárom volt, a rendelkezésre álló tananyag megfelelő volt, minden kérdésemre választ kaptam, mindenki nagyon segítőkész volt és szerettem a kis csapat tagjait, akikkel együtt tanultam.

Nagyon meg voltam elégedve mindennel, az időbeosztással, a rugalmassággal és főként az oktatás színvonalával. Két tanárt ismertem meg, mindketten nagyon felkészültek és kiváló pedagógusok.

"Nagyon jó a tanár, kellemes a légkör és színvonalas az oktatás. Sokat fejlődtem."

„Immáron a hetedik alkalommal veszek részt a képzésen. Nagyon jól érzem magam az órákon. A tanárnő oktatása számomra érthető, ezenkívül türelmes és segítőkész is.

"Nagyon jó tanárom van! Még nem régen kezdtem, de számomra már az siker, hogy nagyon megszerettem az angol nyelvet és örömmel tanulom és készülök fel."